Uživatel:   Heslo:    | Registrace  |  Zapomenuté heslo
Osteologická Akademie Zlín, obecně prospěšná společnost
tř. Tomáše Bati 3910, 760 01 Zlín
 

Sdružení pacientů při Osteologické Akademii

• APO Alumní setkání II. – 26. 11. 2015 Praha

Iva Nováková / APO alumní setkání II

APO Alumní setkání II. se konalo 26. 11. 2015 v Praze na Britském velvyslanectví.

První vystoupila Jan Thompson OBE, britská velvyslankyně v ČR. Přivítala nás a byla ráda, že se toto setkání uskutečnilo právě na jejich velvyslanectví, protože pacientské organizace mají ve Velké Británii velkou tradici a velice dobře spolupracují nejen navzájem mezi sebou, ale jejich postoj a názor zajímá i ministerstvo a příslušné organizace.

Dále vystoupil Mgr. Jakub Dvořáček, MHA, výkonný ředitel AIFP. Asociace inovativního farmaceutického průmyslu v České republice sdružuje 33 společností, které dokáží vyvinout a uvést na trh nové, účinnější a bezpečnější léky.

Nicola Berlington z Evropského pacientského fóra, EPF, hovořila hlavně o tom, jak je potřeba, aby se navzájem všichni domlouvali a zapojovali. Pacienti, pacientské organizace mezi sebou v rámci jedné země a i z různých zemí s lékaři, vládami, farmaceutickým průmyslem.

JUDr. Lenka Teska Arnoštová, PhD., náměstkyně ministra zdravotnictví ČR byla ráda, že jsme se sešli a věří, že naše spolupráce bude fungovat dál k oboustranné spokojenosti.

MUDr. Alena Šteflová, PhD., MPH, členka představenstva ČLS JEP, ředitelka Kanceláře WHO v ČR také hovořila hlavně o spolupráci všech navzájem.

Po těchto přednáškách jsme měli při malém občerstvení možnost se navzájem seznámit, předávali jsme si své zkušenosti a radili se. Zjistila jsem, že jsou tam milí a ochotní lidé.


<< zpět na seznam článků
 
obrázek pozadí
pozl_1
  hla_1
pozp_1
zavl logo OAZ
grafika grafika
zavp
pozl_2 pozS
img img
img
česky
img
pomlcka
img
english
img
pozp_2
 
Základní informace
Struktura společnosti
Pacientské sdružení, informace pro pacienty
Zprávy a akce
Archiv
Diskuze
Video
logo IOF
od 1. ledna 2012 jsme řádným členem IOF